• +90 (372) 556 39 91
  • devrektso@tobb.org.tr
  • devrektso@hs01.kep.tr
Haberler

KADIN ve GENÇ GİRİŞİMCİLER KURUL ÜYELİK BAŞVURULARI BAŞLADI

  • 14.01.2019
  • devrektso

Kadın ve Genç girişimciliğinin nitelik ve nicelik bakımından gelişmesi ve daha donanımlı hale getirilmesi amacıyla politika belirlemek ve girişimcilik kültürünün gelişmesine öncülük etmek amacıyla çalışmalar yürüten TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu ve TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu Üyeleri yenilenecektir.

Bu kapsamda 102 toplam kontenjanı bulunan TOBB ZONGULDAK Kadın Girişimciler Kurulunun 22 kişisi, 102 kontenjanı olan TOBB ZONGULDAK Genç Girişimciler Kurulunun 22 kişisi DEVREK TİCARET VE SANAYİ ODASI üyelerinden belirlenecektir.

İlçe Kadın Girişimciler Kuruluna Üye Olabilmek için;

Ticaret Siciline kayıtlı, gerçek kişi tacir veya tüzel kişilerin ortağı, yönetim kurulu üyesi, yöneticisi, genel müdürü veya murahhas olması gerekmektedir.

İlçe Genç Girişimciler Kuruluna Üye Olabilmek için;

18 yaşından gün almış, 40 yaşından ise gün almamış olması, Ticaret Siciline kayıtlı, gerçek kişi tacir veya tüzel kişilerin ortağı, yönetim kurulu üyesi, yöneticisi, genel müdürü veya murahhas olması gerekmektedir.

Devrek TSO Kadın ve Genç Girişimciler Kurulu için müracaatlar 14.01.2019 Pazartesi günü başlayacak olup 18.01.2019 Cuma günü sona erecektir.   

Kurul adayları http://tobbgirisimcilik.org.tr adresinde bulunan başvuru formunu eksiksiz olarak doldurularak Odamıza 18.01.2019 tarihinde kadar teslim etmeleri gerekmektedir. 

Konu hakkında daha detaylı bilgi için Odamız Genel Sekreterliği irtibata geçmeniz yeterlidir.  

  • KADIN ve GENÇ GİRİŞİMCİLER KURUL ÜYELİK BAŞVURULARI BAŞLADI